VA Komanda. Nesuvaržyto verslo istorijos pradžia

Gyveno kartą idėja. Ji skraidė ore nematoma, neapčiuopiama, beformė… Jai buvo be galo sunku ir liūdna vienai – idėjai reikėjo bendražygių. Išprotėjusių bendraminčių degančiomis akimis, tikinčių ja tam, kad ji galėtų įgauti kūną ir tapti matoma visiems.

Gyveno kartą būrelis moterų, kurios turėjo Svajonę. Svajonę išsilaisvinti iš nustatytų darbo valandų, biuro sienų, oficialių kostiumėlių pančių… Svajonę kurti savo verslą, galimybę pačioms planuoti savo darbus, nestokoti laiko ir dėmesio šeimai, draugams ir pomėgiams. Svajonę turėti patenkintus klientus, kuriems savo patirtimi galėtų padėti pasiekti verslo sėkmės aukštumų.

MP900398819

Ir štai išaušo graži birželio diena, kai paupy, tarp stiklinių Vilniaus dangoraižių sklandžiusi idėja švelniai, lyg netyčia, o gal kaip tik tikslingai, nutūpė ant šių svajoklių pečių, sukrėtė jų pasaulius, užvaldė mintis ir uždegė akis. Moterims reikėjo idėjos, o idėjai reikėjo jų… Taip gimė VA Komanda.

VA Komanda – tai mes – aktyvios, verslios ir profesionalios moterys, kurios, nusprendusios tapti virtualiomis asistentėmis, suteikėme idėjai kūną ir formą. Mes ne tik nusprendėme kurti savo verslą, darbo vietą ir gyvenimo būdą. Mes išdrįsome nebijoti technologijų, kartu įveikiame sunkumus ir išgyvename džiugias sėkmės akimirkas. Mes nuolat mokomės, mokome ir įkvepiame kitus. Mes – moterys, suvienytos bendrų svajonių ir tikslų, šventai tikinčios idėja, tikinčios savo klientų sėkme, tikinčios savimi!