Vizija tampa tikratik

Virtualių asistenčių akademija (VAA) − internetinė mokymosi platforma bei virtualių asistenčių bendruomenės susibūrimo vieta. VAA išmoksite visko, ką turi mokėti šiuolaikinė virtuali asistentė bei sužinosite viską, ko reikia savam internetiniam verslui sukurti. VAA tai ne tik mokymai, bet ir gyva bendruomenė, kuri palaiko, dalinasi patirtimi bei padeda rasti atsakymus.

Tai puiki galimybė moterims, ypač mamos, auginančios vaikus namuose, dirbančioms ne pilną darbo dieną arba išvis neturinčioms darbo, mokytis, tobulėti bei dirbti ir užsidirbti internetu. Čia suteikiama galimybė pradėti nuo nulio bei įgyti visas reikiamas darbui internetu žinias.

Baigus kursus įgyjami konkretūs gebėjimai, reikalingi atlikti virtualios asistentės darbą, o sertifikavimas užtikrina teikiamų paslaugų kokybę.

Visi  VAA kursai vyksta internetu, todėl yra pasiekiami bet kurioje Lietuvos vietoje gyvenantiems.

Pradiniai mokymai yra NEMOKAMI. Jie yra nuolat papildomi.

Sausio 15 d., pailsėję po visų džiaugsmingų švenčių, pradėsime rimtai mokytis: startuos išsamūs mokami kursai su praktinėmis užduotimis. Kursus bus galima pasirinkti pagal dominančią sritį. Stengiamės ir deriname kursų kainas su dėstytojais, kad jos būtų kuo palankesnė.

PRISIJUNGTI