Kodėl ir iš kur mes atsiradome?

O dabar rimtai. Daugeliui tikriausiai kyla klausimas ne tik, kas tos virtualios asistentės, bet ir iš kur ir kaip jos atsirado?

Iš tiesų, mus visas į komandą susiburti pastūmėjo 2013 m. vasarą vykęs Lietuvoje analogų neturintis pilotinis projektas „Išmani moteris“, kurio tikslas padėti moterims prisijaukinti technologijas ir kurti išmanius verslus.

Kaip ir visos projekto dalyvės, taip ir mes, kažkur giliai savyje turėjome norą kurti kažką savo, kažką, kas išlaisvintų, suteiktų nepriklausomybės jausmą, susiderintų su šeimos poreikiais ir suteiktų galimybę tobulėti tiek asmeniškai, tiek profesine prasme. Šių norų vedinos ir pasiryžome avantiūrai užsiregistruoti ir sudalyvauti projekte. Nė minutei nesigailėjome dėl šio sprendimo.

Suburti virtualių asistenčių komandą įkvėpė vienos projekto mentorių, Daivos Pakalnės, nuoširdus ir uždegantis pranešimas ir sėkmės istorija apie galimybę kurti savo verslą dirbant iš namų, realizuoti save mėgstamoje veikloje ir prisidėti prie šeimos biudžeto. Pačioje pradžioje susibūrė gana gausus bendraminčių būrelis – mūsų buvo net 18! Tačiau ilgainiui laikas ir kiekvienos lūkesčiai ir ambicijos sustygavo viską taip, kaip yra šiandien – esame septynios merginos, šventai tikinčios VA idėja Lietuvoje ir pasiruošusios savo veikla pakeisti ne tik savo, bet ir kitų, prie mūsų prisidėsiančių žmonių gyvenimus. Suvienytos bendros svajonės, kartu jos sieksime. Žinome, kad mums neabejotinai pavyks, juk žmogus yra tai, kuo jis tiki… Mes tikime savimi ir savo verslo sėkme!

Nors projektas „Išmani moteris“ baigėsi, mūsų veikla tik įsibėgėjo.

Vos susibūrusios, iš karto ėmėmės darbų. Išgryninome pavadinimą – VA Komanda (Komanda, nes esame ir dirbame kaip vienas nedalomas vienetas, visos už vieną ir kiekviena už visas). Žengėme pirmuosius žingsnius įmonės steigimo link. Norėdamos viską atlikti nepriekaištingai, konsultavomės su įvairiausių verslo sričių specialistais (teisininkais, buhalteriais, marketingo, viešųjų ryšių, personalo, mokesčių žinovais, ir kt.), kurie suteikė daugiau visapusiškų žinių, negailėjo taiklių pastabų ir teisingų patarimų. Žinoma, labiausiai džiaugiamės sutikusios ir pažinusios mūsų nuostabiąją mentorę Daivą Pakalnę, be kurios paskatinimo, pamokų ir pagalbos tikrai nebūtume išsivertusios. Gal ir būtume, tačiau judėtume lėtai. Dabar šuoliuojame!

Įsteigus įmonę, ėmė virti kūrybinis darbas – kūrėme verslo strategiją, internetinę svetainę, Facebook puslapį, ir jų turinį. Dalyvavome linksmoje fotosesijoje, kad Jūs mus matytumėte tikras. Turėjome puikų Teambuilding‘o vakarą, kad dar geriau viena kitą pažintume ir galėtume dirbti kaip viena komanda. Kassavaitiniai virtualūs Skype susitikimai, nuolatinės nesibaigiančios diskusijos, tinkamas darbų pasidalijimas ir viena kitos motyvavimas bei palaikymas davė tai, ką turime šiandien – šviežumu kvepiančią VA Komandą, pasiruošusią dirbti Jums ir su Jumis. Važiuojam? 🙂