Ko norite pasiekti 2014-aisiais metais?

Prasidėjus naujiems 2014-iems metams, atėjo laikas apsvarstyti, kokius patobulinimus ir naujas galimybes norite išbandyti savo versle. Nesvarbu, ar jūs norite pagerinti santykius su klientais, padidinti savo žinomumą internete, ar sukurti naujus būdus, kaip sudominti klientus, dabar yra pats laikas įgyvendinti žaidimo planą, siekiant savo tikslų. Kartais gali būti tikras iššūkis rasti laiko, kurį galėtumėte investuoti į verslo tobulinimą ir naujų galimybių paiešką. Laimei, yra daug būdų, kaip jūsų virtualus asistentas gali padėti jums įgyvendinti naujas strategijas.

Idėjos Jūsų verslo tobulinimui 2014-aisiais

Yra daug būdų kaip VA Komanda gali padėti jums atskleisti naujas galimybes verslui. Štai keletas idėjų, kurias verta apsvarstyti norintiems sėkmingai plėtoti savo verslą 2014-aisiais:

• Naujienlaikraštis. Suteikite galimybę savo klientams žinoti, kas naujo jūsų versle ir pramonės šakoje mėnesinio naujienlaikraščio pagalba. Jūs galite išsiųsti naujienlaikraštį elektroniniu paštu, paprastu paštu, per socialinės žiniasklaidos priemones ar blogą. Pasinaudokite virtualių asistentų pagalba kuriant ir perduodant naujienas jūsų klientams.

• Internetiniai seminarai (vebinarai). Norite pasiūlyti mokomąsias ar įkvepiančias programas savo klientams? Apsvarstykite neįtikėtiną internetinį įrankį – internetinių seminarų kūrimą! Vebinarai gali būti transliuojami internetu ir yra puiki priemonė bendrauti su esamais ir potencialiais klientais, pristatyti naujas paslaugas ar produktus.

• Naujų produktų pristatymas. Ar turite paruošę naujų produktų ar paslaugų paleidimui į rinką 2014-aisiais? Pasinaudokite VA Komandos paslaugomis planuodami savo naujo produkto paleidimą į rinką ir jį reklamuodami. Mes galime jums padėti su projektų valdymu, marketingu ir kitais susijusiais darbais.

• Internetinės svetainės atnaujinimas. Ar jūsų internetinei svetainei reikia pertvarkymo ar patobulinimo? Mes galime suprojektuoti ir sukurti naują svetainę, optimizuoti ją paieškos sistemoms (SEO), kad jūsų internetinė svetainė estetiškai atstovautų jūsų įmonę. Tai pritrauks daugiau lankytojų į jūsų internetinę svetainę ar elektroninę internetinę parduotuvę ir didins susidomėjimą bei pardavimus.

• Internetinis marketingas. Susisiekite su klientas per Pinterest, Facebook, Twitter ir daugelį kitų socialinės žiniasklaidos svetainių. Pristatykite save ir savo įmonę didžiausiame profesiniame tinkle LinkedIn, kuriame įvairių sričių specialistai bendrauja tarpusavyje, mezga naujas verslo pažintis, dalinasi naudinga informacija, o įmonės įtraukia savo gerbėjus ir ieško naujų darbuotojų. Virtualus asistentas gali atlikti jūsų socialinės žiniasklaidos marketingą, taip pat atlikti kitas internetinio marketingo paslaugas!

Dabar pats laikas aptarti kokius projektus norite įgyvendinti 2014-aisiais ir numatyti kokius darbus jau dabar galite deleguoti virtualiam asistentui. Nepamirškite, kad virtualus asistentas gali turėti puikių idėjų, padėsiančių jums pasiekti savo tikslus ir suteikti įžvalgų apie tai, kas kitoms įmonėms ar savo srities profesionalams paprastai atneša sėkmę. Su VA Komandos pagalba, galite būti tikri, kad visi jūsų naujųjų metų projektai bus sėkmingai įgyvendinami ir baigti laiku.